Forum Intenetowe Klasy G-1a

Forum Intenetowe Klasy G-1a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-28 17:36:11

Zuzolf42

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 31
Punktów :   

Ferie zimowe

Cześć wszystkim!!
W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi proponowałabym wyjazd w pierwszym tygodniu ferii do Białki Tatrzańskiej na obóz snowboardowy. Białka Tatrzańska znajduje się niedaleko Zakopanego. Są tam stoki sprawdzone przez mnie. Właściwie jest to wiele stoków obok siebie (połączonych ze sobą) i na wszystkie jest jeden karnet. Znajdują się tak szlaki łatwe i trudne. Ukształtowanie... Hmmm... Od stoków prawie pod górkę do dość stromych... Obiekt godny polecenia - sama tam jeździłam. Bez problemu można tam jeździć stylem tradycyjnem, carving'owym, czy też funcarving'owym (moim ulubionym ), ale bez problemu poruszać można się także na Snowboardzie. Warunki są dostosowane do naszego poziomu nauki jazdy na Snowboardzie - do początkującego. Otóż biuro podróży Almatur organizuje obozy snowboardowe dla młodzieży w wieku 9-13 lat - w sam raz dla nas. Proponuję jechać w terminie 26.01 - 02.02, lub 02.02 - 09.02 (mniej polecam jechanie w drugim terminie tuż przed pójściem na nowo do szkoły - jest to miej wygodne rozwiązanie ). Oto link strony Almatur'a z informacjami na temat tego wyjazdu:
http://www.almatur.pl/lista_zima.php?nr … ea00af5dd0

Sorry za gramtykę, ale mi się nie chce myśleć

Offline

 

#2 2007-12-31 16:37:30

MusicMachine

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 167
Punktów :   

Re: Ferie zimowe

Wiesz, chętnie, ale po pierwsze nie jeżdżę na snowboardzie tylko na nartach, a po drugie mam już plany na ferie: jedziemy z paką na narty do Szczyrku, więc sork

Offline

 

#3 2008-01-01 00:44:45

ziom:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 525
Punktów :   11 

Re: Ferie zimowe

Fajny pomysł i wogóle, Białka Tatrzańska to geet miejsce do jazdy na nartach i snowboardzie Polecam wypad tam, miałem kilka razy doczynienia z tymi stokami i moje odczucia są pozytywne Niestety, ja nie pojechałbym na taki obóz, będę miał chyba jakiś turniej piłkarski w ferie albo coś

Offline

 

#4 2008-01-02 17:04:21

ika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 97
Punktów :   

Re: Ferie zimowe

Pomysł ogólnie fajny... gdyby nie to, że nie umiem jeździć na snowboardzie. Moze lepiej w wakacje jakis fajny obóz.... np. językowy?? Ale to tylko propozycja

Offline

 

#5 2008-01-02 17:59:05

MusicMachine

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 167
Punktów :   

Re: Ferie zimowe

Językowy? Może jeszcze francusko języczny, co?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thesixpounder.pun.pl www.narutomaniak.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.thejava.pun.pl www.forumrozrywkowe.pun.pl